







2 596 ₴
Надувне ліжко матрац Intex одномісне 99х191х33 см 67766 NP, з вбудованим насосом 220V
Внутрішня технологія Fiber-TechTM — система підтримки з 1000 міцних поліефірних волокон, які не розтягуються згодом, на відміну від звичайної системи з ПВХ перегородок
Інформацію про розміри виробник надає тільки максимально фактичні значення. З огляду на специфіку надувного виробу, відхилення в розмірах допустимі від 3 до 10 см.
Габарити упаковки: 41 х 17 х 36 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Стан | Новий |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Комплектація | З насосом |
| Особливості | Вбудований електричний насос, Флокування, Механічне надування |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 330 мм |
| Вага | 3.2 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | велюрове покриття, ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ, велюрове покриття |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 1910 мм |
| Ширина спального місця | 990 мм |
| Комплектація | |
| Латка-самоклейка | Так |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Керівництво по експлуатації | Так |