- Новинка року - триколісний самокат S-5896 Best Scooter з поліпшеними функціями, алюмінієвим складним кермом, і з сяючими PU колесами!
- Система керма обладнана новим механізмом повороту, який забезпечує максимально легке управління самокатом.
- Висота керма має три рівня регулювання і затиск для надійної фіксації. Ручки виконані з якісної, приємної на дотик гуми.
- Конструкція самоката складається з трьох коліс – два передніх і одне широке заднє колесо. За рахунок матеріалу з якого виготовлені колеса даної моделі - поліуретан – самокат безшумний, а їзда на ньому м'яка і комфортна. Всі колеса під час руху світяться різнобарвними квітами.
- На деці розташовуються прогумовані елементи, завдяки чому стійкий самокат для стопи і безпечний для дитини. Оснащений ножним наступаючим гальмом (step on brake), який розміщений над заднім колесом.
Розміри самоката:
- Ширина – 27 см, довжина - 58 см;
- Ширина деки – 13 см, довжина – 30 см;
- Кермо має три положення по висоті (від підлоги): 69, 74 і 79 см
- Ширина керма - 28 см, діаметр ручки: 4 см;
Розміри коліс:
- Передні колеса: діаметр - 12 см, ширина – 4 см;
- Задні колеса: діаметр - 8 см, ширина – 4,8 см
Характеристики:
- Кермо – алюміній;
- Затискач керма – алюмінієвий + пластиковий фіксатор.
- Платформа самоката (нижна основа) — нейлон!
- Дека (верхня кришка на деку) – пластик;
- Колеса – поліуретан (PU).
Максимально допустиме навантаження – 60 кг