
377 ₴
Ігровий набір поліцейський із пістолетом 34150 — це повноцінний бойовий комплект, який стане незамінним помічником у всіх сюжетно-рольових пригодах — борців за справедливість!
Особливості:
До набору поліції входить:
Вік: від 3 років.
Паковання: коробка. Розмір упаковки: 40.00 x 4.00 x 26.00.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ТК-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Поліцейський |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 7 |
| Колір | Синій |
| Упаковка | Демонстраційно-відкрита |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 260 мм |