
421 ₴
Дитячий синтезатор BX 1625 A — це музичний інструмент, призначений для дітей, щоб розвивати музичні навички та творчий потенціал.
Особливості:
Розміри/габарити
Паковання: Коробка.
Розмір упаковки: 51х4х14 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ТК-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Синтезатор |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 120 мм |