

267 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Особливості:
Розмір упаковки: 14.5 см × 2 см × 19 см
Паковання: Коробка
Вік: від 3 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WToys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігровий планшет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Мови | Український |
| Ширина | 14 см |
| Довжина | 1 см |
| Висота | 18.5 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 145 мм |
| Ширина упакування | 20 мм |
| Висота упаковки | 190 мм |