





3 035 ₴
Елітне полуторне надувне ліжко Intex з вбудованим електричним насосом серії DELUXE.
Стильна модель із високоякісного вінілу зверху та з боків покрита темно-сірим, а зверху світло-сірим велюром, що не дає змогу зісковзувати постільну білизну.
Конструкція ліжка надійна та стійка. Поперечні перегородки зі спеціальними гіпоалергенними повітронепроникними волокнами забезпечать комфорт усьому тілу під час відпочинку та сну.
Електронасос, який вбудований у це ліжко, полегшить її накачування і здування.
Зберігання й перенесення відбувається завдяки спеціальній сумці, яка йде в комплекті.
Характеристики:
Розміри надувного ліжка 67768: 191.0 x 137.0 x 33.0.
Розмір упаковки:19.00 x 39.50 x 37.00.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 170 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Комплектація | З насосом |
| Особливості | Вбудований електричний насос, Флокування, Механічне надування |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 1370 мм |
| Висота | 330 мм |
| Вага | 6.6 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | велюрове покриття, ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ, велюрове покриття |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 1910 мм |
| Ширина спального місця | 1370 мм |
| Комплектація | |
| Латка-самоклейка | Так |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Керівництво по експлуатації | Так |