-37%





5 154 ₴
3 247,02 ₴
Надувне ліжко зі спинкою двоспальне 152х236х46/86 Intex DELUXE 64448 — , ця модель належить до серії Queen DELUXE. Матрац двоспальний, з підголівником, виготовлений із високоякісного полівінілхлориду з параметрами:
Внутрішня система підтримки Технологія Fiber-TechTM — це точно-спроєктована інноваційна система фіксації. Як внутрішні перегородки використовується не матеріал ПВХ, а тисячі високоміцних поліефірних волокон. На відміну від традиційної конструкції, ці волокна не розтягуються, забезпечують ідеальну стійкість, легкість і гарантує прекрасний сон.
Інформацію про розміри виробник надає тільки максимально фактичні значення. З огляду на специфіку надувного виробу, відхилення в розмірах допустимі від 3 до 10 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Комплектація | З насосом |
| Особливості | Вбудований електричний насос |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2360 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 460 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 2360 мм |
| Ширина спального місця | 1520 мм |
| Комплектація | |
| Латка-самоклейка | Так |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Керівництво по експлуатації | Так |