-30%





4 217 ₴
2 951,90 ₴
Надувний розкладний диван-трансформер велюровий Intex 66552 — чудовий багатофункціональний диван для відпочинку та сну. Диван виготовлений зі спеціального високоміцного матеріалу, який стійкий до впливу температур і механічних навантажень.
Верхня частина дивана покрита спеціальним матеріалом (імітація велюру), що робить поверхню м'якою і красивою, а також не дає змогу постільній білизні зісковзувати.
Диван не втратить форму та не продавиться з часом, він дуже зручний для транспортування і стане не тільки вашим предметом домашнього інтер'єру, але й постійним супутником на відпочинку.

Серед особливостей надувного дивана Intex 66552 можна зазначити:

Характеристика
Внутрішня система перегородок — Поздовжня, вертикально-балкова. Принцип поздовжніх променів вважається найпоширенішим, адже безперервні поздовжні перегородки виключають просідання. Принцип таких перегородок — це рівномірний розподіл навантаження на шви виробу, цим збільшуючи термін експлуатації.
Система підтримки Технологія Wave-BeamTM — це вдосконалена технологія. Для внутрішніх перегородок використовується одношаровий ПВХ з отворами, саме це й робить продукт мобільнішим і легшим.
Інформацію про розміри виробник надає тільки в максимальних фактичних значеннях. З огляду на специфіку надувного виробу, відхилення в розмірах допустимі від 3 до 10 см.
Насос до комплекту з диваном 66552 не входить, купується окремо на розсуд споживача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Чорний |
| Комплектація насосом | Ні |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип | Надувний диван |
| Флокіроване покриття | Так |
| Особливості | Флокування, Механічне надування |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2240 мм |
| Ширина | 2030 мм |
| Висота | 660 мм |
| Вага | 8.9 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Комплектація | |
| Латка-самоклейка | Так |
| Керівництво по експлуатації | Так |